Správa bez starostí

Energetické poradenství
SlužbyKontakt
Obtěžují Vás neustálé hovory distributorů energií? Chcete ušetřit za dodávky elektřiny a plynu více než jednotky procent? Není Vám lhostejné, odkud odebírané energie pochází? 

Rádi Vám pomůžeme. Přidělíme Vám energetického poradce, který za Vás bude „odrážet“ útoky ostatních distributorů a zprostředkovatelů? Zpracujeme Vám kalkulaci na možnost úspor v oblasti energií. Jsme zprostředkovatelem společnosti GEEN Sale, a.s., jejímž heslem je „Čistá energie, čistá budoucnost!“ Skupina GEEN se věnuje výstavbě ekologických elektráren, výrobě a prodeji „zelené“ energie. 

Naše společnost je obchodním zástupce společnosti GEEN Sale a.s., kdy prostřednictvím společnosti Váš komoditní dům s.r.o. nabízíme možnosti úspor na dodávkách elektrické energie a plynu.

Pokud máte zájem o úspory na energiích nebo i zájem o obchodní spolupráci, tak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na níže uvedených kontaktech.

ll

Kontaktní formulář

Pojďme se setkat

Pojďte se s námi setkat a vymyslet konkrétní řešení pro vaše individuální potřeby. Pojďte se s námi setkat a vymyslet konkrétní řešení pro vaše individuální potřeby.

Služby

12 + 6 =

Kontakt

Kde nás najdete

Správa bez starostí s. r. o.
IČ 078 62 245 
Praha 4, Braník, Bezová 1658/1, PSČ 147 00

Číslo účtu: 2701585442/2010 (Fio Banka, a.s.)
Identifikátor datové schránky: f5yv4mz
Výpis obchodního rejstříku
Zásady ochrany osobních údajů

Sociální sítě
Facebook, LinkedIn

Kancelář
email: obchod@spravabezstarosti.cz
tel.: + 420 733 706 310
kontaktní formulář

 

Vedení společnosti

Ing. Martin Kubák, jednatel a společník
email: 
kubak@spravabezstarosti.cz